Megoldásra vár

Eltömődött, megsüllyedt rács

Frissítés: 2021.01.08.:
FCSM válasza:
"A megjelölt helyszínen található
víznyelőrács nem csatlakozik közcsatornára, így a probléma megoldásában
nem áll módunkban közreműködni."
-----------
Kérem, tisztítsák ki a a képen látható összefolyó rácsot!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Rózsa u. 31

Hozzászólások

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A víznyelők tisztításáról intézkedünk
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem, tisztítsák ki a a képen látható összefolyó rácsot!"-ról "Frissítés: 2021.01.08.: FCSM válasza: "A megjelölt helyszínen található víznyelőrács nem csatlakozik közcsatornára, így a probléma megoldásában nem áll módunkban közreműködni." ----------- Kérem, tisztítsák ki a a képen látható összefolyó rácsot!"-ra.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt."-ról "XVI. kerület"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. A megjelölt helyszínen található
    víznyelőrács nem csatlakozik közcsatornára, így a probléma megoldásában
    nem áll módunkban közreműködni.

    Megérté
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

  • Sweidan Omar bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére