Megoldott

Bánya utca 43. szemét

Csepelen, a Bánya utca 43. mellett szemét és bútorok gyűlnek.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Bánya u. 43

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves Zotya!
    Köszönjük a visszajelzést!
  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték, köszönöm.
  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám: 1/281/1/2021/V4

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben me
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére