Megoldott

Kátyús út - járdára felverődő kődarabok

Anonim Járókelő

Sziasztok!

A XVI. és XIV. kerület közt, a Körvasút sor felett átívelő Csömöri úti felüljáró több szempontból is problémás. Az egyik a folyamatos, gyakran veszélyes mértéket öltő kátyúsodás, ami az autósoknak okoz problémát, a másik pedig, hogy a kátyúsodás miatt a kiszakadt aszfalt darabok felverődnek a felüljáró gyalogos részére is. Ökölnyi útdarabokkal van végig tele a gyalogos rész, olyan mértékben, hogy félő, hogy egyszer egy nagyobb darab felcsapódik valamelyik autó kereke alól és esetleg eltalál valakit, aki éppen a gyalogosoknak fenntartott részen megy. Kicsi az esélye, de valamiként mégis csak felkerültek oda azok az aszfalt darabok...

(UGyanezen felüljáró két végén a lépcsősor alatt pedig nagy halomban vastagon áll a szemét és a lom sajnos... Úgytűnik, "senkiföldje" a terület az illetékesek szemében, mert mind a 16. kerületi, mind a 14. kerületi oldalon ott a szemét...)

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Csömöri út 1

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület takarítását kollégáink elvégezték.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek tiszt...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Thursday, January 21, 2021 3:29 PM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére