Megoldott

Kanapé az út mellett

Kanapé és még néhány szemét van az út mellett

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Mexikói út 2

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Horváth István hozzászólt a bejelentéshez.

    Elszállítva
  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük, hogy felkereste ügyfélszolgálatunkat!

    A Zuglói Zrt.-hez elektronikus úton érkezett megkeresésére hivatkozással tájékoztatjuk, hogy kérdésének, bejelentésének az érkezt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére