Megoldott

Rendszám nélküli autó

Nincs rajta rendszám

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Mexikói út 2

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Horváth István hozzászólt a bejelentéshez.

    Eltűnt
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXXIII. törvény 20.§ (2)
    bekezdése értelmében a közterület-felügyelet a hatósági jelzéssel nem
    rendelkező gépjárművet jogosult elszáll
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére