Megerősítésre vár

Veszélyes fedlap

Júliusban már bejelentettem: A fedlap mellett sötét űr tátong, az aszfaltburkolat félig beszakadt, ha valaki rálép beszakadhat teljesen.
A bejelentést törölték, talán mert nem találták beazonosíthatónak a helyszínt.
Most Szilveszter napján se volt túl nehéz megtalálni, a helyzet semmit se változott. Küldök további képeket. Talán most sikerül.
Boldog Újévet!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Fehérvári út 161

Hozzászólások

  • Kádár Viktor visszajelzésére vár.

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Csatoltan megküldöm a tárgyban jelzett 76101. számú bejelentésre tett
    válaszunkat.

    Tisztelettel

    Landszmann Zita
    vezetői asszisztens

    Bp.Főv.XI.ker. Újbudai Polgármesteri Hivatal
    Váro...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Kapcsolódó bejelentés. Az egész területet felújítani tervezték. Azzal együtt a képen látható probléma is megszűnhet.
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/42180/andor-utca-fehervari-terulet-hasznositas
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Kádár Viktor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére