Megoldott

Kidobott fekőalkalmatosság

Csepelen, a Kolozsvári utca - József Attila utca kereszteződésnél kidobott ágydarabok pihennek.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kolozsvári u. 27

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 1/95/1/2021/V4
    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy Hulladékkezelési Csoportunk ellenőrizte a bejelentésben megjelölt helyszínt, az ott talált hulladékot összegyűjtötték és elszállítot
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ra.

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére