Megoldatlan

Leesett gázvezetékjelző táblák

Kérem, szóljanak a Gázműveknek, hogy rögzítsék a táblákat!

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Külső Fóti út 14

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Az illetékes válasza lent teljes terjedelmében olvasható.
    A válaszból idézve : “ munkatársai rendben lévőnek találták a gázvezeték felszíni szerelvényeinek állapotát, illetve kitáblázását.”
  • Sweidan Omar hozzászólt a bejelentéshez.

    Hol a válasz?
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Munkatársak!

    Küldöm az MVM Ügyfél-kommunikációs Osztály válaszát az alábbi bejelentésre:

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/75747/leesett-gazvezetekjelzo-tablak

    [https://jarokelo-s3
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "MVM Főgáz Földgázhálózati Kft."-ra.

  • Sweidan Omar bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére