Megerősítésre vár

Nem jogszabály szerinti közlekedési tábla - kerékpársáv zavaros jelölése

A kerékpársávot vagy sárga folytonos vagy fehér szaggatott vonallal kell jelezni a táblán, attól függően, hogy mit szeretnének ábrázolni.
Itt a közlekedőket megzavarva a kettő keverékeként nem tudni mire gondolt a tábla tervezője, készítője, kitevője, átvevője....
Kérem a jogszabálynak megfelelő állapotba hozni a táblát és a hasonló eseteket megkeresni a környéken, gondolom másutt is dolgozott ez a brigád...
Köszönettel

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Pitypang utca

Hozzászólások

  • Rózsa Géza visszajelzésére vár.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/75746/nem-jogszabaly-szerinti-kozlekedesi-tabla-kerekparsav-zavaros-jelolese bejelentésre a következő választ adjuk:

    Tisztelt Róz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Rózsa Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére