Megoldott

Mentőknek fenntartott helyen parkolás

Frissítés 2021.02.10.
Nincs megoldva, a mentő ma is a járdára állt, mert a szokásos autó szokásosan a várakozni tilosban volt.

-----

Tisztelt illetékes rendészet!
A Szövetség utca 16. előtt rendszeresen szabálytalanul a mentőknek fenntartott helyen parkolnak. Kérem a jelzett helyen ellenőrzéseket végezni szíveskedjenek!
Munkájukat köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Szövetség u. 14

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Acsai Milán hozzászólt a bejelentéshez.

    Akkor megoldott. Nem gondoltam volna, hogy ha veszek egy mozgássérült kártyát (oh, elnézést, nyilván minden drága autó mozgáskorlátozotté) akkor a mentők helyén is állhatok. A nyilvánvaló visszaélés n...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    [cid:image001.jpg@01D71FF7.4ECF4A70]

    ERZSÉBETVÁROS RENDÉSZETI IGAZGATÓSÁGA
    1076 Budapest, Százház utca 10-18.
    Postacím: 1439 Budapest Pf.: 636
    Tel./Fax: 413-1767/342-7191

    Jarokelo.hu
    budapest@jaroke
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VII. Kerületi Rendőrkapitányság"-ról "VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    JAROKELO-BUDAPEST-00075667

    *Tisztelt Bardócz Csaba!*

    Mellékelten megküldöm bejelentésével kapcsolatban a tájékoztatásomat.

    Tisztelettel:

    *Hajnal Franciska r. törzsőrmester*

    *...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. Kerületi Rendőrkapitányság

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága"-ról "VII. Kerületi Rendőrkapitányság"-ra.

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    [Címerpajzs figurákkal - RGB 3cm]

    ERZSÉBETVÁROS RENDÉSZETI IGAZGATÓSÁGA
    1076 Budapest, Százház utca 10-18.
    Postacím: 1439 Budapest Pf.: 636
    Tel./Fax: 413-1767/342-7191

    Tisztelt Ügyintéző!

    Köszönjük
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt illetékes rendészet! A Szövetség utca 16. előtt rendszeresen szabálytalanul a mentőknek fenntartott helyen parkolnak. Kérem a jelzett helyen ellenőrzéseket végezni szíveskedjenek! Munkájukat köszönöm!"-ról "Frissítés 2021.02.10. Nincs megoldva, a mentő ma is a járdára állt, mert a szokásos autó szokásosan a ...

  • Acsai Milán hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs megoldva, a mentő ma is a járdára állt, mert a szokásos autó szokásosan a várakozni tilosban volt.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Milán!
    Segítenél nekünk? Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük a segítséged és a visszajelzésed!
    A Járókelő csapatának nevében:
    Máté
  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    [Címerpajzs figurákkal - RGB 3cm]

    ERZSÉBETVÁROS RENDÉSZETI IGAZGATÓSÁGA
    1076 Budapest, Százház utca 10-18.
    Postacím: 1439 Budapest Pf.: 636
    Tel./Fax: 413-1767/342-7191

    Tisztelt Ügyintéző!

    Köszönjük
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága

  • Acsai Milán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kereszteződésben járdára parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Nefelejcs utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    leparkolt kereszteződés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    III. utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szabálytalan parkolás zöldterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Egressy út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére