Megoldott

Balesetveszélyes aknafedél

Cseréltetni kéne a képen látható fedelet.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Mészáros u. 10

Hozzászólások

  • Csanádi György lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Sweidan Omar hozzászólt a bejelentéshez.

    Megcsinálták, mehet a megoldottak közé!
  • Sweidan Omar visszajelzésére vár.

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A I. kerület, Mészáros u. 10. előtti járdán, a sérült, kopott, kisméretű fedlap cseréjét, javítását Társaságunk megrendelte.

    A hiba elhárításáig szíves türelmét kérjük.

    Üdvöz...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sweidan Omar bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére