Megoldott

Kidobott szék a Szigeti iskola melletti parkban

FRISSÍTÉS 2020.12.13.:
Bocsánat, de a probléma nincs megoldva. A szék most is ott van az iskola oldalában egy lámpaoszlopnak döntve.
---
A nyugdíjasház felőli oldalon, a focipálya mellett.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Szigeti József u. 2

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Agács Miklós hozzászólt a bejelentéshez.

    Eltűnt a szék, köszönöm!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés leírását "A nyugdíjasház felőli oldalon, a focipálya mellett."-ról "FRISSÍTÉS 2020.12.13.: Bocsánat, de a probléma nincs megoldva. A szék most is ott van az iskola oldalában egy lámpaoszlopnak döntve. --- A nyugdíjasház felőli oldalon, a focipálya mellett."-ra.

  • Agács Miklós hozzászólt a bejelentéshez.

    Bocsánat, de a probléma nincs megoldva. A szék most is ott van az iskola oldalában egy lámpaoszlopnak döntve.
  • Agács Miklós hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük! :)
  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A jelzett szék elszállíttatásáról intézkedtünk!
    Jelzését köszönöm!

    Tisztelettel:

    Mészáros László
    osztályvezető

    Budapest Főváros IV. Kerület Újpest Önkormányzata

    Polgármesteri
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Agács Miklós hozzászólt a bejelentéshez.

    Átkerült az iskola kerítéséhez.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Agács Miklós bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    gumi szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Klauzál utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Letört ágdarabok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Ősz utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét az utcán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Mády Lajos utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére