Megoldott

Félredobbott haszontalan kőtömb.

Tisztelt Illetékesek! Kérem szépen a térképen megjelölt pontos helyszínről a lefolyó díszkő részét képező, de haszontalan kő elelem elszállítását... Ugyanis a díszkövezet nem hiányos. Mindezt egy élhetőbb és szebb környezetért!

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Nagymező u. 15

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Csapat!

    A kő elszállítása megtörtént.

    Üdvözlettel:
    Városüzemeltetési Osztály
  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Csapat!

    A kő raktárba szállításáról gondoskodunk.
    Köszönjük a bejelentést!

    Üdvözlettel:
    Budapest Főváros VI. kerület Terézvárosi Polgármesteri Hivatal
    Városüzemeltetési Főosztály
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    A hiánytalan lefolyó díszkő.
  • A Rendezett Budapestért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Emberi széklet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Jókai utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Aluljáró lejáró állapota

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Teréz körút (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Életveszélyes választási plakátok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Rippl Rónai utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére