Megoldott

Balesetveszélyes beszakadt akna fedlap

A VIII. ker. Kerepesi út 22-nél az ÖMV benzinkút előtti járdán beszakadt az ott lévő akna fedlap.
Rendkívül balesetveszélyes, mert a keskeny járdán nehézkes kikerülni illetve este nehezen észrevehető ha rollerrel vagy kerékpárral megy az illető. Óriásit lehet zakózni ha valaki figyelmetlen egy kicsit.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Kerepesi út 22

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves Karolina!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biz...
  • Karolina Karolina hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés után elég gyorsan elkészült a javítás.
  • Karolina Karolina visszajelzésére vár.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Járda"-ról "Közművek"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem Magyar Telekom tulajdonú fedlap.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A VIII. kerület, Kerepesi út 22-nél, az ÖMV kút behajtójánál, a sérült, lyukas, kisméretű fedlap cseréjét, javítását Társaságunk sürgőséggel megrendelte.

    A hiba elhárításáig sz...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "TraffiCOM"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Tájékoztatjuk arról, hogy az Ön által bejelentett szolgáltatást megvizsgáltuk és a TraffiCOM Kft. illetékességi körébe tartozó hibát azon nem találtunk.

    JAROKELO-BUDAPEST- 000747
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A Budapest Közútnak is elküldtem, hogy a fedlap cseréjéig lehetőleg kerítsék körbe.
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "TraffiCOM"-ra.

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "TraffiCOM"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: TraffiCOM

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "TraffiCOM"-ra.

  • Karolina Karolina bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Böszörményi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ismeretlen közműakna rögzítettlen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Margó Tivadar utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Budaörsi út csatornafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Dayka Gábor utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére