Megoldott

Szétszórt hulladékok a parkoló szélen.

Tisztelt Illetékesek! Kérem szépen a térképen megjelölt pontos helyszínről a szetdobált különböző hulladékok elszállítását! Mindezt egy élhetőbb és szebb környezetért!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kelenföld vasútállomás

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Köszönjük észrevételüket a P+R parkoló zöld felületén talált építési törmeléket illetően, a problémát Társaságunk azonnal megszüntette. A zöldfelületen található törmelék
    ...
  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Monday, January 25, 2021 2:40 PM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Egyéb szervezet"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Egy Rendezett és Élhetőbb Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Adminok! Ma jártam arra..... Senki sem szedett össze semmit és nem szállított el!!! Jelinek Adrienn hazudott!!!! Abban viszont igaza volt hogy a parkoló kezelője nem az irodáház, hanem a Buda...
  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelők.hu!

    Köszönettel megkaptuk a bejelentést, melyet megvizsgáltunk és az alábbiak szerint visszajelzünk:

    * a P+R parkoló nem a Budapest One Irodaház tulajdonosához tartozik
    * az
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Egy Rendezett és Élhetőbb Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    A parkoló kinek a tulajdona?
    Mert ő az illetékes!
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés megküldve a Budapest One Business Parknak a jelinek.adrienn@futurealgroup.com email címre.
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett helyszínen Társaságunk nem illetékes.

    Tisztelettel: FKF Nonprofit Zrt.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/74713/szetszort-hulladekok-a-parkolo-szelen
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Egy Rendezett és Élhetőbb Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    A pontos helyszín a Budapest One irodaház és a buszvégállomás közti parkoló!
    amely egy mélyedésben van.
    Tehát vagy egy kerítést vagy egy képen látható lankás földterületet tudok lefotózni azonosításként!
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben pontosítsd bejelentésed leírását / add meg a probléma pontos címét / csatolj olyan kép(ek)et, amelyen/a
    ...
  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Egy Rendezett és Élhetőbb Budapestért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Betonlábak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Közút
    Gazdagréti út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Korhadó utcabútor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: Budapest Közút
    Várfok utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére