Megoldatlan

Jól sikerült a Liget tér parkolási rendjének megreformálása

Vagy mégse?
A fénykép is bizonyítja: tök mind1, hány méteren belül tilos parkolni, kb senkit sem érdekel.
Az egyik nap még egy közteres gép is ott állt a sorban benne 2 db létszámmal.
NEM intézkedni álltak meg.

Kedves közterületfenntartó!
Mi lenne, ha tényleg foglalkoznának a dolgokkal?
Pár méterrel arrébb pl walaki kitett a járdára egy (több) megállni tilos táblát. A JÁRDÁRA!
Aki nem értené, kérem olvassa el PONTOSAN mi a tábla neve. Benne van a KRESZ könyvben.
Nem mintha érdekelné az autósokat, parkolnak mindenfelé.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kőbánya alsó vasútállomás

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Kerületi Önkormányzat válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Levelük kapcsán az alábbiakról tudom Önöket tájékoztatni.

    A Magyarország helyi önkormányzatairól szóló 2011. évi CLXXXIX. törvény 23. § (4) bekezdés 1. pontja alapján Bu
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Biciklin Tekerek hozzászólt a bejelentéshez.

    November 30, hétfő, délután fél 5.
  • Biciklin Tekerek hozzászólt a bejelentéshez.

    Itt elvileg járda van. Valahol.
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet

  • Biciklin Tekerek bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elállt gyalogos út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kiss János altábornagy utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére