Megoldott

KIhajtott kerítés sokadszor

A kerékpárút melletti kerítést már megint több helyen kihajtották. Nagyon balesetveszélyes. Kérem, szíveskedjenek helyreállítani az eredeti állapotot. Jó volna valamilyen tartósabb megoldást kitalálni a problémára. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, II. kerület

Hozzászólások

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Nekem az az érzésem, hogy a rongálásoknak lehet valamilyen köze a BKK vagy alvállakozóinak a munkavégzéséhez, mert valamennyi kerítésrongálás a kapcsolószekrények mellett van. Vagy lehet, hogy idegene...
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (7380)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    Sajnálatos módon magunk is tapaszta
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • II. kerületi Városfejlesztő Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Kérjük, bejelentésüket továbbítsák az illetékes BKK felé, megtesszük mi is.

    Üdvözlettel,

    II. Kerületi Önkormányzat
    1024 Budapest, Mechwart liget 1.
    www.masodikkerulet.hu
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem a BKK az illetékes, a kerítés és a kerékpárút is hozzájuk tartozik.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Mura-Mészáros Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére