Megoldott

Elesett kutyagumigyűjtő

Kifordult szegény a földből, lehet, hogy a sok eső is segített.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • Kádár Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Újra áll, szebb, mint újkorában :)
  • XI. kerület Újbuda Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozva a Rátz László utcában kidőlt kutyaürülék tárolóval kapcsolatos levelére tájékoztatom, hogy a szükséges intézkedéseket megtettem.

    A helyreállítást megrendeltem.

    Kérem...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Kádár Viktor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem tisztított közterület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Helyi Lakos
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Hamzsabégi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemét mindenhol

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Váli utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Toth Tibor
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére