Megoldott

Járda? HOL?

A képen a Harmat utca - Sibrik Miklós út egyik sarka látható.
Kérek a közepére képzelni egy szabályosan odaálló kerékpárost. Vagy kettőt. Vagy hármat.

És ezután kérek ötleteket, hogy a gyalogosok tulajdonképpen merre is kellene, hogy menjenek?

Az a jó a dologban, hogy a Harmaton pár hónapja, a Sibriken a nyáron építették újra a járdát.

Ja: a hivatalos kutyafuttató is csak a kerékpárúton (persze hosszában) közelíthető meg.

Probléma helyszíne
Budapest Sibrik Miklós út

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján a járda nem bővíthető, de a közlekedő kooperációjával nem okoz nagy kényelmetlenséget a kialakítás.

    Megjegyezzük, hogy a kerékpársávval párhuzamosan halad egy járda is a...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Jarokelo.hu oldalra a Sibrik M. út – Harmat u. kereszteződésben a járdafelület kialakítása tárgyában írt bejelentésére az alábbiakról tájékoztatjuk.

    Az Ön által megjelölt csomó
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Biciklin Tekerek bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére