Válaszra vár

Beszakadt járda

Anonim Járókelő

A 13. kerület, Mór utca 14 sz. alatt, a járda megsüllyedt.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Mór u. 14

Hozzászólások

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére