Megoldásra vár

Beszakadó járda

Tisztelt Illetékes!

A Mór utca 14 előtt nagyon megsüllyedt a járda egy ponton. Kérem javítsák. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Mór u. 14

Hozzászólások

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Az érintett Mór utcai járdaszakaszt 2020. október 31-ig kijavítjuk.

    Köszönjük bejelentését.

    Meyer Gábor divízióvezető úr megbízásából,

    Tisztelettel,

    Gyalog Yvette
    titkársági ko
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, amelyet elektronikus úton küldött a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. részére.
    Levelének feldolgozását megkezdtük. Munkatársaink az ügyre irányadó elinté
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Beszakadt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Mór utca (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Beszakadt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: O. Ida
    Mór utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére