Megoldott

Elhagyott bútorok

Csepelen, a Reggel utca 1. magasságában, a Zrínyi utca mellett kidobott bútorok pihennek.
Kérném a Csepeli Városgazdát vagy az FKF-et értesíteni.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Völgy u. 7

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám: 1/5600/1/2020/V4

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Hulladékkezelési Csoportunk ös
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére