Megoldott

Rendszám nélküli autó

Rendszám nélküli autó

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Pitvar u. 25

Hozzászólások

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Kizlinger Dávid hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs ott!
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    *Tisztelt Járókelő.hu!*

    A közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXXIII. törvény 20.§ (2)
    bekezdése értelmében a közterület-felügyelet a hatósági jelzéssel nem
    rendelkező gépjárművet jogosult elszá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    6
    Megoldásra vár
    6

    Elhagyott roncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Rátót utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére