Megoldatlan

Közmű szerkény összefirkálva

FRISSÍTÉS 2020.11.02.:

A Budapest Közút válasza:
"A bejelentésben szereplő szekrényt nem a Budapest Közút Zrt. üzemelteti."

-----

FRISSÍTÉS 2020.10.28.:

A BDK helyett ismételten az ELMŰ válaszolt:
"Társaságunkhoz 2020.10.19-n érkezett bejelentésére, amelyet a 1027 Budapest, Lipthay utca 14. szám előtti összefirkált szekrénnyel kapcsolatban tett, az alábbi tájékoztatást adjuk.
A Budapest II. ker. Lipthay utca 14. címen bejelentett probléma nem Társaságunk kezelésében lévő berendezéseket érint."

-----

FRISSÍTÉS 2020.10.27.:

Az ELMŰ válasza:
"A kérdéses berendezések nem társaságunk tulajdonát képezik."

-----

Kérném a kapcsolószekrény tisztítását.
Régi ügyhöz kapcsolódik:
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/70059/bdk-szekrenyek-osszefirkalva-1
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Lipthay u. 14

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés nevét "ELMŰ szerkény összefirkálva"-ról "Közmű szerkény összefirkálva"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Tamás Géza visszajelzésére vár.

  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Minden tiszteletem a Járókelősöké!!!
    Nem egyszerű eset... rendszeresen járok arra (futni a szigetre) és nagyon bántó a látványa.
    Konkrétan rá van írva a dobozra, hogy ELMŰ. Persze ez nem garancia arra...
  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hibát észrevettünk és dolgozunk annak mihamarabbi javításán.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenü
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Á L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Válaszra vár"-ra.

  • Rózsa Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha jol látom ennek az ügynek véletlenül lett "visszajelzésre vár" a státusa, hiszen még csak most jelzett vissza a felelős. Javaslom a válaszra vár kitátelt addig levenni róla és később rátenni majd.
  • Tamás Géza visszajelzésére vár.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő.hu!

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 128647/2020-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.

    T
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérném a kapcsolószekrény tisztítását. Régi ügyhöz kapcsolódik: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/70059/bdk-szekrenyek-osszefirkalva-1 Köszönöm."-ról "FRISSÍTÉS 2020.11.02.: A Budapest Közút válasza: "A bejelentésben szereplő szekrényt nem a Budapest Közút Zrt. üzemelteti." ----- FRISSÍTÉS 20...

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésben szereplő szekrényt nem a Budapest Közút Zrt. üzemelteti.

    Tisztelettel,

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság

    e-mail: budapestkozut@budapestkozut.hu...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az ELMŰ válasza.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "E.ON"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Lukács Máté Úr!

    A kérdéses berendezések nem társaságunk tulajdonát képezik.

    Üdvözlettel:

    Sziráki László
    üzemviteli műszaki irányító

    ELMŰ Hálózati Kft.
    Budai régióközpont
    1132 Budapest, Vá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffiti (Széll Kálmán tér)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Margit híd - graffitis lépcső

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Margit híd, budai hídfő (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére