Megoldott

BDK szekrények összefirkálva 1

Margit híd budai hídfő Gyóni Géza tér sarkán, összefirkált közműszekrény. (BDK-s)
Kérném tisztítását.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Lipthay u. 14

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia Géza!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonság...
  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Lezárhatjátok, BDK letakarította, ELMŰ-s dobozt feltettem egy új posztban.
  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    BDK-s szekrény lemázolva feketére.
    Köszönet érte. (Szemből a jobb oldali.)
    Esetleg az ELMŰ felé továbbítani tudnátok a posztot, a másik szekrény az övék, megsasoltam:)))
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Közvilágítás"-ról "Graffiti"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Graffitis szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Szépvölgyi út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Összefirkált utasváró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Zuhatag sor (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére