Megoldatlan

Illegális szemétlerakás

XXI. ker. József Attila utca, Szatmári utca sarkán szemétkupac éktelenkedik.
Kérem a Csepeli Városgazda értesítését az elszállítás céljából.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, József Attila u. 58

Hozzászólások

  • Pakot Reni lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda Közhasznú NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 1/5512/1/2020/V4

    Tisztelt Bejelentő!
    Ezúton tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínen található hulladék elszállítása nem Társaságunk illetékessége. A főváros köztisztaságá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda Közhasznú NZrt.

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére