Megoldott

rendszám nélküli autó

Rendszám nélküli autó.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Lőcsei út 34

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték.
    2020. október 28. napján 10:45 perckor a Budapest XIV. kerület, Lőcsei utca 32. szám elől, elszállíttatásra került egy forgalmi rendszám nélküli fehér színű Opel Movano típusú személygépkoc...
  • Általános Név hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez azóta ott áll, mióta bevezették arra felé a fizetős parkolást.
    2 éve.
    Csodálom, hogy csak ennyi mikulás csomag van rajta.
    Azt is csodálom, hogy egy rom évekig állhat itt, az most tök mindegy hog...
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    *Tisztelt Járókelő.hu!*

    A közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXXIII. törvény 20.§ (2)
    bekezdése értelmében a közterület-felügyelet a hatósági jelzéssel nem
    rendelkező gépjárművet jogosult elszá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Hogyan lehet egy kocsit rendszám nélkül "mikulsácsomagozni"?

    Netán aztán esett volna róla le a rendszám...? ;)
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    6
    Megoldásra vár
    6

    Elhagyott roncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Rátót utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére