Megoldatlan

Elhagyott jármű

Rendszám van rajta, de a kocsi mozdulatlan elég hosszú ideje, a fű is nő az aszfaltból.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Ond vezér park 5

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Kedves Járókelő!
    Mivel a gépjármű rendszámmal rendelkezik, a Közterület-felügyelet a hatályos jogszabályok értelmében nem intézkedhet. A bejelentésedet emiatt "Megoldhatatlanként" zárjuk.
    Köszönjük...
  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    *Tisztelt Járókelő.hu!*

    A közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXXIII. törvény 20.§ (2)
    bekezdése értelmében a közterület-felügyelet a hatósági jelzéssel nem
    rendelkező gépjárművet jogosult elszá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    6
    Megoldásra vár
    6

    Elhagyott roncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Rátót utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére