Megoldott

Műanyag zsákok

Ferencvárosban, a Nemzet Színészei falfestménnyel szembeni körforgalomban szeméttel teli zsákok várakoznak.
Kérném a Ferencvárosi Önkormányzatot vagy az FKF-et értesíteni.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Lechner Ödön fasor

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték, köszönöm.
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ról "FŐKERT"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület a FŐKERT NZrt. kezelésében van.

    Tisztelettel: FKF Nonprofit Zrt.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/72667/muanyag-zsakok
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére