Megoldott

Elektromos oszlop hiányzó ajtó

Ferencvárosban, a Közvágóhíd villamos végállomásnál található gyalogátkelőnél hiányzik az egyik oszlop zárható ajtaja, ez így balesetveszélyes lehet.
Kérném a BKK értesítését.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Közvágóhíd H

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves Zotya!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, bizton...
  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Egy műanyag darabkával lefedték, köszönöm.
  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mai is változatlan a helyzet, türelemmel várunk a megoldásra.
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • gusztos györgyi hozzászólt a bejelentéshez.

    T. Admin! A Budapest Közút Zrt. az illetékes. (" a probléma megoldásában illetékes Budapest Közút Zrt.-nek. A társaság azt válaszolta, hogy szakterületük megrendelte az oszlopajtó pótlását a jelzőlámpaszerviztől".)
  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0027938-001/2020/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00072664

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a probléma megoldásában illetékes Budapest Közút
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Még nem történt semmi.....
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem történt semmi.
    Nem a BDK-hoz kell küldeni, mert nincs lámpatest az oszlop tetején.
    Az oszlopon forgalomirányító lámpák, vezetékek vannak. BKK esetleg vagy Budapest Közút.
    Köszönettel.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Sérült fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: Budapest Közút
    Vámház körút (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    beszakadt szélű csatorna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Csanády utca (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Leesett a takarólemez

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hűvösvölgyi út (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére