Megoldott

Fillér utcai lámpák

Elkészült a Fillér utcai felújítás, újra zavartalan a forgalom. Valaki legyen kedves kapcsolja vissza a Fillér-Garas kereszteződés közlekedési lámpáit, mert így nagyon veszélyes.

Rendes képet sajnos nem tudok csatolni.

A probléma megoldásában közreműködő személyek segítségét köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Garas u. 20

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/72476/filler-utcai-lampak bejelentésre a következő választ adjuk:

    Tisztelt Sági Katalin!

    A Fillér utca – Garas utcai jelzőlámpás
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Péter!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonsá...
  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • János Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Visszakapcsolták.
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlt poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Fő utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elfordult jelzőtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bem József utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Közlekedési tábla megdőlt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Fő utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére