Megoldott

Illegális szemétkupacok a csepeli temető mellett

A csepeli temető ( II. Rákóczi Ferenc utca 270. ) déli oldalánál található zsákutca elején, a sorompó tövében illegális lerakott hulladék pihen
Kérném a Csepeli Városgazda értesítését.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, II. Rákóczi Ferenc utca 278

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték, köszönöm.
  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám: 1/5293/1/2020/V4

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Hulladékkezelési Csoportunk előjegyzésbe vette a bejelentésben megje
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére