Megoldatlan

Összefirkált kuka

Kérem a Balogh lejtő elején található kukáról takarítsák le a firkát. Kerületi kuka

A probléma megoldásában közreműködő szemelyek segítségét köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Balogh lejtő 1804

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Sági Katalin visszajelzésére vár.

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2020.10.14. 11:44 >>>
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Sági Katalin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére