Megoldott

Piros Opel romos állapotban

A Kerékgyártó utca 23 előtt egy romos állapotú Opel Astra foglalja a helyet.
Műszaki érvényessége 1 éve lejárt.
Rendszáma van. Ha az elszállítására nincs meg a jogalap, kérem, hogy közigazgatási eljárásban tegyenek lépéseket a rend helyreállítása érdekében.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kerékgyártó u. 23

Hozzászólások

  • Járókelő Adrián lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Varga Endre hozzászólt a bejelentéshez.

    És tényleg nincs ott :O
    Furcsa, mert hétvégén megjelent a tulaj, és valamennyire letakarítgatta.
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Én nem tudom, mi a picsa történt, de az autót elszállították!
    piros színű Opel Astra Caravan típusú jármű, elszállítás ideje: 2021. szeptember 8. 10:15 perckor Budapest, XIV. ker. Kerékgyártó utca 23...
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt is csak a szél vagy a csoda fogj eltüntetni...
  • Varga Endre hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem történt változás.

    A tulajt kb 2 éve láttam utoljára... A “járművét megvásárolnám” típusú szélvédőre tett papírokat rendre eltünteti az időjárás.
  • Általános Név visszajelzésére vár.

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Hatósági jelzéssel felszerelt, ezért a közterület-felügyeletről szóló 1999.
    évi LXIII. törvény 20. § (2)-(3) bekezdése szerint intézkedésre nincs
    jogalap. A gépjárművet érintően
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Ott van még
  • Általános Név visszajelzésére vár.

  • Sz-S Noémi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    piros Astra Caravan, ha már fotó nem készült
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Természetesen ott van, nem is hiszem, h el fog tűnni
  • Általános Név visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Hatósági jelzéssel felszerelt, ezért a közterület-felügyeletről szóló 1999.
    évi LXIII. törvény 20. § (2)-(3) bekezdése szerint intézkedésre nincs
    jogalap. A járművet érintően ke
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Általános Név bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Letkart, elhagyott motorgépjármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Dózsa György út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Ismét roncstemető az Öv utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Öv utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére