Válaszra vár

Hiányos utcanév tábla

Tisztelt XI. kerület! A Szerémi – Kondorosi sarkán MÉG INDIG hiányzik az utcanév tábla. Kérem, pótolják. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kondorosi út 2b

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére