Megoldásra vár

Hibás kerékpárút

Kérem, javítsák ki a kerékpárutat, és töltsék fel a csatorna mellett hiányzó anyagot is. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Szerémi út 6

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Monday, October 26, 2020 3:37 PM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére