Válaszra vár

Eltömődött összefolyók

Kérem, takarítsák ki a képen látható összefolyókat! A Jászberényi út villamosmegállótól a Sörgyár megállóig tartó szakaszon, a buszsávban végig minden összefolyórács eltömődött.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Jászberényi út 16

Hozzászólások

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt."-ról "X. kerület"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. A megjelölt helyszínen társaságunk nem
    üzemeltet csapadékvíz-elvezető csatornát, így a probléma megoldásában
    nem áll módunkban közreműködni.

    Tis
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

  • Sweidan Omar bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Köztéri vízfolyás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kismartoni út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Ronda fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Fehér út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Sérült fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Kőrösi Csoma Sándor út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére