Megoldatlan

Pad pihen a Dunában

Margit híd margitszigeti pillérnél (déli oldal) egy pad pihen a Dunában kérném eltávolítását, ha lehetséges.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Lipótváros

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Tamás Géza visszajelzésére vár.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Iktatószám:00051-0114/2020 Iktatószám Önöknél: -
    Ügyintéző: Komoróczy Zsuzsa Ügyintéző Önöknél: -

    Tárgy: Válasz: Margit híd margitszigeti pillérnél (déli oldal) pad a
    Dunában _ Új bejelentés - JARO
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: KDVVIZIG Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "KDVVIZIG Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    Köszönettel vettük megkeresésüket a honlapjukon megjelent „Pad pihen a Dunában” panasszal kapcsolatban, melyre az alábbi tájékoztatást adjuk:

    A probléma helyszíne a Duna folyam
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    2018-as cikkeket találtam, nem lehet olyan régi. 1-2 év és nem szívesen ülnek rá arra a fa részre, a vas lábak meg szépen elkorrodálnak.
    Egy kőből kifaragott pad tartós is lehetne.
  • E. M. hozzászólt a bejelentéshez.

    Mivel ez is ott van évek óta, jól bírja még a fái is
  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    E.M valószínűleg erre gondoltál. Nem vagyok semmi jónak elrontója, én is jártam lent, mikor volt rá lehetőség:)
    Fából nem tudom mennyire jó ötlet lerakni...
    Egy kőből kifaragott pad tényleg jópofa...
  • E. M. hozzászólt a bejelentéshez.

    “Kivételesen” itt most nem egy hídról lehajított padról van szó. Ezt a példányt kifejezetten oda készítették, úgy van a talajhoz rögzítve, hogy ellenálljon a sodrásnak. Amikor a vízszint elég alacsony...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-113401/2020-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Patkány tetem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Vigadó tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csanádi György
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Mádi utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére