Megoldásra vár

elhagyott jármű

Rendszám nélküli autó elszállítására van szükség

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Padlizsán utca 22

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldatlan"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Ott van még, tartok tőle ott is marad.
  • Schmauder Tamás visszajelzésére vár.

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldásra vár kapcsolódó bejelentés alapján:
    https://jarokelo.hu/71803
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A rendszám a jármű szélvédője mögött megtalálható, ennél fogva hatósági
    jelzéssel rendelkezőnek tekintendő.

    Üdvözlettel
    Ügyfélszolgálati Iroda

    *Zuglói Önkormányzati Rendészet*
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez már kb.a 3.-ik bejelentés.Belül van rendszáma,nem viszik el.
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/71803/elhagyott-opel
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Schmauder Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Pitvar utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére