Megoldásra vár

Elhagyatott Volkswagen kombi

Kövér Lajos u. 10. előtt, vélhetően közterületen áll ez az elhagyatott Volkswagen kombi. Ugyan elől is és hátul is van rendszáma, de nem idei levelek száradnak a szélvédőjén, rontva az amúgy rendezett utcaképet.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kövér Lajos u. 7

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Hatósági jelzéssel felszerelt, ezért a közterület-felügyeletről szóló 1999.
    évi LXIII. törvény 20. § (2)-(3) bekezdése szerint intézkedésre nincs
    jogalap. A járművet érintően ke
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Általános Név hozzászólt a bejelentéshez.

    Rendszám alapján érvényes a műszaki?
    Forgalomban van?
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Pitvar utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére