Megoldásra vár

Hiányzó utcatáblák

A Sibrik Miklós úton a Kővágó utca vonalában és a Mádi utca sarkán hiányoznak az utcatáblák a keretből.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Sibrik Miklós út 66

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!
    A tárgyi sorszámú bejelentéssel kapcsolatban tájékoztatom Önöket, hogy az utcanév tábla pótlását megrendeltük!
    2020. október 5.

    Szász József osztályvezető megbízásából:

    Schubert J
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület

  • Csanádi György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére