Megoldott

Illegális szemétlerakás

XXI. ker. Teller Ede út, Posztógyár utca sarkán zöldhulladék, illetve vegyeshulladék várja elszállítását. Kérném a Csepeli Városgazda értesítését. (Korábbi szemétkupachoz közel, amit már felszámoltak.)
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Magyar u. 86

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 1/5035/2/2020/V4
    Tisztelt Bejelentő!

    A kerület tisztántartása önkormányzatunk kiemelt feladatai közé tartozik. A Csepeli Városgazda Közhasznú Nonprofit Zrt. munkatársai folyamatosan gondo
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Á L elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    illegális szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Béke tér (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére