Megerősítésre vár

Elhagyott ezüst színű autó

A Róna u. 118 előtt a sárga tömött téglakerítés előtt vár a szintén mozgásképtelen Renault előtt ez az ezüst színű autó hónapok óta. Rendszáma a szélvédő mögött található, amúgy sem elöl, sem hátul rendszáma nincs felszerelve.
Kérem szépen intézkedjenek.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Róna u. 110

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A mögötte álló Renault elszállították, erre meg egy értesítést sem tettek. Így ugyanott korrodál az út szélén. Érthetetlen.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Hatósági jelzéssel felszerelt, ezért a közterület-felügyeletről szóló 1999.
    évi LXIII. törvény 20. § (2)-(3) bekezdése szerint intézkedésre nincs
    jogalap. A járművet érintően ke
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Általános Név hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem fognak intézkedni, ott a rendszám.
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére