Megoldott

Elhagyott Renault

A Róna u. 118. tömött sárga tégla kerítése előtt áll ez a Renault nagyon rég óta. A Google legutóbbi utcaképe szerint itt minimum 2019 júliusa óta vár a gazdájára ez az autó. Tehát minimum 1 éve foglalja a területet. (Hátul nem tudom, hogy van-e rendszámtáblája.)
Kérem szépen intézkedjenek.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Róna u. 110

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves András!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, bizto...
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez már nincs ott.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Hatósági jelzéssel felszerelt, ezért a közterület-felügyeletről szóló 1999.
    évi LXIII. törvény 20. § (2)-(3) bekezdése szerint intézkedésre nincs
    jogalap. A járművet érintően ke
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére