Megoldásra vár

Elhagyottnak tűnő Fiat

A Dongó utcában áll ez az elhagyottnak tűnő rendszám nélküli Fiat.
Sajnos Zuglóban (is) rengeteg helyen lehet látni ilyen, vagy ehhez hasonló autókat. A helyzeten az segít, ha valamelyik közműtársaság építési vagy felújítási munkák miatt lezár egy szakaszt, mert akkor elvitetik az ehhez hasonló autókat.
Kérem szépen intézkedjenek.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Dongó u. 2a

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Hatósági jelzéssel felszerelt, ezért a közterület-felügyeletről szóló 1999.
    évi LXIII. törvény 20. § (2)-(3) bekezdése szerint intézkedésre nincs
    jogalap. A járművet érintően ke
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Pitvar utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére