Válaszra vár

Felújítás után otthagyott aszfalttörmelék

Anonim Járókelő

A Fogarasi úton levő, Pongrácz Gergely tér megállót a Budapest Közút hosszas vajúdás után, egy éven túli várakozást követően megcsinálta.
Ezt köszönjük.

https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/50411/sullyedes-es-rossz-allapotu-megallo

Ami a feketeleves:
- a marásból keletkező törmeléket szépen a közeli fák közé kiszórták. (Miért?)
Idáig sem volt itt golfpázsit, de legalább valami hevenyészett zöld volt. Most az aszaltsitt van itt. Kérnénk ezt hamar felszedni, az eredeti állapotot visszállítani, a növényzettel.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Pongrátz Gergely tér

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére