Megoldásra vár

Lyukas fedél

Lyukas a forgalomtechnikai fedél a zebránál.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Róna u. 41

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XIV. kerület, Róna u.41.- Fogarasi út gyalogátkelő előtt a sérült, kopott, lyukas, kisméretű fedlap cseréjét, javítását Társaságunk megrendelte.

    A hiba elhárításáig szíves tür...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére