Megoldásra vár

Roncs autók 2.

Újabb adag.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Gvadányi u. 60

Hozzászólások

  • Krappancsák Hugó hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezekért mondjuk kár, már elég komoly gyűjtői értéke van.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kezd elfajulni a dolog, ma ez látható. Mégis meddig hagyják a hivatalok ezt?
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Hatósági jelzéssel felszerelt, ezért a közterület-felügyeletről szóló 1999.
    évi LXIII. törvény 20. § (2)-(3) bekezdése szerint intézkedésre nincs
    jogalap. A járművet érintően ke
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Pitvar utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére