Válaszra vár

Karó (bringasáv közepén, gyalogosokat-kerekesszékeseket is akadályozva)

Évek óta van (legalább) egy olyan karó a Harminckettesek terén, ami minden járókelőt és bringást akadályoz a kicsi, József körútba betorkolló utcán való átkelésben. És azzal, hogy pont ott alakították ki a bringasávot most már egyben a keskeny bringasáv kellős közepén is van (maradt...) az a karó. (Lásd a csatolt képen is, avagy itt 01:29-01:30-tól, oda is állítva általam a videót: https://youtu.be/XZjddFmadQc?t=89 ) Kérjük távolítsa el valaki, köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, József krt. 49

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Móricz Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére