Válaszra vár

Leparkolt járda

Anonim Járókelő

A Szent László út legelején van egy szép széles járdarész, amit főleg reggelente/délelőttönként teleparkolnak. Itt van azért gyalogos forgalom, a 20-as, 30-as stb buszok és az 1-es villamos felé, és az autók és a fal között így már csak egy-egy ember fér el (épphogy), ráadásul az épületről gyakran potyog a vakolat is... A járdát pedig úgy megsüllyesztették már, hogy amikor nincs ott autó és esik az eső, akkor méretes tócsák keletkeznek. A legszebb az volt a minap, amikor a zebra előtt a buszsávban (!) állt egy furgon, vészvillogóval...
Nem mellesleg a ház másik oldalán ott van egy parkoló (?), igaz, hogy az viszont rettentően gusztustalan, mocskos és büdös... azzal is jó lenne valamit kezdeni.
Na de a járdán parkolás ellen van-e valamilyen gyorsan ható gyógymód? Köszönjük, ha kezelik

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Szent László út 2

Hozzászólások

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére